ERP-software voor discrete industrie

Automotive
Machinebouw
Electronica
Telecommunicatie
Ind. Producten
&
Projecten

 

 

Glovia referenties in Benelux

  • VDL Jonckheere NV
  • Stokota NV
  • Universal Electronics BV
  • KMWE Precisie BV
  • OMCO International NV
  • GymnaUniphy NV
  • Euromold (Nexans) NV
  • Frencken Groep BV
  • Ten Cate Enbi BV
  • Foresco NV
  • Veromatic BV

 

 

 

The solution, not the software
 

 

 

Glovia Post-Sales Service

De marge op de feitelijke verkoop van industriële producten neemt in belang af in tegenstelling tot de marge bij de after sales service. Winstmarges uit service-activiteiten blijken in de praktijk vaak hoger dan marges uit de verkoop van producten. Waar in het verleden after-sales service toch vooral als een kostenplaats gold, wordt klantenservice nu steeds vaker gezien als een vitale activiteit die winst kan genereren voor een organisatie. Door uitstekende services aan te bieden kunnen bedrijven zich bovendien differentiëren t.o.v hun concurrenten en klantenrelaties versterken.

De toenemende verwachtingen en eisen van klanten zijn veelal de drijvende kracht achter deze trend. Bijvoorbeeld een snelle en efficiënte oplossing bij problemen, waarbij steeds vaker '24/7' ondersteuning beschikbaar moet zijn. In combinatie met steeds kortere product lifecycles zorgt dit al vlug voor een kluwen van serviceprocessen en een uiterst complexe supply chain. Om de kosten binnen de perken te houden moeten de juiste maatregelen getroffen worden, op strategisch en operationeel niveau.

glovia.com biedt fabrikanten de tools die ze nodig hebben voor het effectief beheren van klanten services: van productinstallatie en de respons op serviceaanvragen tot het coördineren van servicemiddelen en het bieden van continu onderhoud. Glovia's Post Sale Service oplossing beheert op een rendabele manier alle activiteiten die met after sales service te maken hebben en nog veel meer.

Neem vrijblijvend contact op en maak kennis met onze oplossingen en diensten, op maat gemaakt voor industriële productiebedrijven. Ontdek wat meer dan 30 jaar ervaring in ERP-software voor uw bedrijf kan betekenen.

Voor meer info, contacteer Stefan Pellens (spellens@glovia.com of tel. +31 40-2655355) of kijk op www.glovia.com.
 

Beurskalender

Op 7 en 8 juni a.s. vindt u ons op de KOG Systems 2006 in Hotel- & Congrescentrum Papendal in Arnhem (NL). Deze 13e editie heeft als centrale thema: 'het beheren van logistiek- en productgerelateerde processen'.

Op www.kog-systems.nl vindt u een gedetailleerd overzicht van het totale programma en kan u zich aanmelden voor kosteloos bezoek.